به نام تنها خدایم که تنها خدای من نیست

انگاری باز هم کف گیر زمان به ته دیگ سال خورده و این روزهای آخر رو جز با قاشق چای خوری نمیشه جمع کرد و چه چند روز پر کار و طولانی و نمی دونم از اون طرف سال چی میخوام که اینقدر با شتاب و عجولانه پلک میزنم و حتی گاهی پلک دلم هم می پرد انگار!

و اگر ناملایمات و ترس ها و من نیست های سال ۸۶ رو کنار بذارم سال خوبی رو میبینم و گاها فکر میکنم روحم به اندازه ۵٬۶ سالٍ ترسالی قد کشیده و ماشالا چه خوشگل چه خوشگل چه خوشگل شده انگار!

و همین طور که دانه به دانه ٬نان برنجی های ترد و گرامی رو در دهانم می ذارم و چای خوش دم و عطر و هورت میکشم ٬کشف می کنم  جدی جدی به قول سهراب :روح من گاهی از شوق سرفه اش میگیرد٬و شاید راست گفته باشی: ذاتا عاشقم!

وکسی چه میداند .٬بوی شیشه پاکنه که حس نوستالژیک منو فعال میکنه ؟یا صدای گامپ انفجار ؟و آیا میشه صدای انفجار های چهارشنبه ی آخر سال رو به عنوان یک موسیقی نوستالژیک معرفی کرد یا تنها صدایه بی هویت و هدف٬ ناشی از فعل و انفعالات شیمیایی؟

 و البت دیشب که٬ با صدای گامپی متفاوت با گامپ های انفجار آخر سال از خواب ناز پریدم  و صبح کاشف به عمل آمد همسایه ی محترم بدون باز کردن درب پارکینگ در شیب پارکینگ قرار گرفته و با سماجت خاصی با درب به داخل پارکینگ رفته٬ متوجه شدم که حتما تمام صدا ها دارای هویت هستند!

و در همان لحظه متوجه شدم که چقدر دلم برای شما و این وبلاگ تنگ شده ه ه ه و در حالی که مجددا روحمان از شوق دچار سرفه شده بود و سر از پا نمیشناخت تصمیم گرفتم این خانه ی قدیمی رو دوباره سرو سامانی دهم تا باز با هم باشیم که شاعر فرموده:

چون عاقبت کار جهان نیستی است

                                           انگار که نیستی٬چو هستی خوش باش!

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا

سلام دوست خوبم...ممنونم سراغم اومدی...موفق باشی....[لبخند]

insight

منم خوشحالم که دوباره اینجا میبینمت ایشالا که سالی پر از شادی و موفقیت داشته باشی پیشاپیش عیدت مبارک[لبخند]

عرفان

مرسی به خاطر حضور پر رنگت و پیشنهاد دلگرم کننده ات! دلت شاد

فاطمه

قشنگ می‌نویسی، قابل انکار نیست![دست] یه جورایی ترتیب نوشتنت هم ریتمیک(مثه پلس)! بعضی جاها از مثالیی استفاده کردی که عالی عمل کرده! خوب طنز رو جا دادی توی متنت! موفق باشی الهام خانوم!

مهسا

مرسی که به من سر زدین[لبخند].بازم بیاین خوشحال میشم.منم میام پیشتون.

حورا/هلیا

سلام مهربان دوست .

فاطمه

سلام بازم! بازم سال نوت مبارک! و اینکه بگم من واقعا نقاش نیستم!و اینم بگم که فقط از این اسم خوشم اومد و دوستم نداشتم اسم کتاب مردم و دستکاری کنم که مثلا به خودم بخوره![نیشخند] از اینکه بهم سر زدی ممنون منم خوشحال شدم با یکی از سلینجری ها آشنا شدم! عید بهت خوش بگذره[گل]

عرفان

این مجموعه عکسهایت دیدنی خواهد بود... عکاسش کیه ؟

گل تن

تنگ بود دل م برای این جا و دست خط ت [گل]