به نام خدا

پیش نوشت:

سلام٬من خوفم! به خدا !!!

و از تمام جان جان ها٬خان جان ها٬جان خان ها و خان خان های عزیزی که در این مدت با بی خبر گذاشتن و بروز نکردن وبلاگ نگرانشون کردم ببخشید می طلبم چون همی انگار ایضا!!

جاتون خالی به یه سفر ییهویی خوردیم یا یه سفر ییهویی خورد به ما..به هر حال یه برخوردی با هم داشتیم و چند روزی(چند روز؟نوشین تو بگوD: )در کنار سواحل زیبای خزر و جنگل های پر مه و درخت مازندران هی حرکات ژانگولر در آوردیم و چه حالی ی ی...و خدا قسمتتان کناد.٬و روز آخر یک پری دریایی بسیار بلا ا ا ا با شن های ساحل درست کردیم که دریا محکم قورتش داد!

دیگه چی؟

دیگه اینکه یه عالمه پرنده ی مهاجر با گردن های بلند و کوتاه و بدن های تپل و لاغر و دم های پهن و باریک و صداهای عجیب و غریب دیدم ٬که واقعا باور کردم پرنده ها موقع مهاجرت گروهاشون جدی جدی شکل هفته و فقط مخصوص کارتون ها و نقاشی های  زیبای یه عاشق دل خسته با یه نخل و یه برکه و قایق و غروب و یه عالمه هفت هشت هفت هشت به عنوان پرنده نیست!

حقیقتا حقیقت داره و چقدررررررررررر با شکوه و چقدررررررر زیبا و سازمان یافته و با احساس!نمی دونم چرا اما نمیتونم مطمئن باشم فقط از روی غریزه و بدون عشق اینکارو انجام میدن!نچ..حتما عاشقن...حتما!

نوشت:

6wxdfgm.jpg

پی نوشت:

همیشه همه ی نوشت ها که نباید نوشته باشن گاهی میتونن عکس باشن..هوم؟

/ 13 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کافر

هوم !!! چقدر هم متنش ... ببخشيد!! عکسش قشنگه!!!

نازلی

منم دلم يه عالمه سفر می خواد اونم از نوع ِ دريا دارش.نمی گی يکی می بينه دلش می خواد خوب؟!!

نازلی

احيانن عکس هارو يه عکاس حرفه ای نمی گيره؟؟؟

نرگس

اخ که چقدر دلم دريا خواست...اخ که الهام دلمو اساسی اب کردی :))

فرهاد

من دريا ميخوام در خشكي هميشه بي روح

راز

عکس جالبيه ... ميشه يکم درباره خودت بدونم ؟ رشته تحصيليت چيه ؟ در ضمن عکس بيعضی جاها بهتر از نوشته ها مفهومو منظورو ميرسونه

North Star

ارزم! به خدمتتون که هيچ رقمه نگران نشديم دويم اينکه بابا مسافرت خوش به حالتون سيم اينکه هميشه به ژانگولار و چهارم عکس عشقولانه ايه

sepideh

سلام دوست عزیز، خسته نباشی . . . دلتنگ ناصریا آپدیت شد با : شروه خوان بغض بندر، در فراغ ناصرش می خواند .... www.deltange-naseria.blogsky.com ٭٭٭ جاوید یاد و نام ناصریا ٭٭٭ موفق باشی . . .‌ . .

نوشين

اين عکس رو ميگرفتی من اونور بودم نه؟! به ماکه ميگن پرنده ها فقط از رو غريزه اين جوری مهاجرت می کنن. بببين اگه عاشق می شدن ديگه چه حرکات نمايشی از خودشون نشون می دادن!

سلوک

چقدر دلم می خواد برم شمال!